Daylux Teknik Servisi

Daylux Kombi İstanbul servisi olarak ihtiyaç duduğunuz anda ve mümkün olan en hızlı şekilde sizlere hizmet vermeye hazırız.

Daylux Kombi servisimiz İstanbul'un tüm bölgelerinde servis hizmetini vermektedir. Servis hizmetimizi yedek parçada verdiğimiz bir yıllık garanti ile tamamlıyor ve sizlere en etkili, en doğru ve kesin çözüm sağlayan uzman ekibimizle tamamlıyoruz.

Daylux Kombi

Daylux Kombi ürünlerine İstanbul'un Ataşehir - Beykoz - Çekmeköy - Kadıköy - Kartal - Maltepe - Ataşehir - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Şile - Tuzla - Ümraniye - Üsküdar - Arnavutköy - Avcılar - Bağcılar - Bahçelievler - Bakırköy - Başakşehir - Bayrampaşa - Beşiktaş - Beylikdüzü - Beyoğlu - Büyükçekmece - Çatalca - Esenler - Esenyurt - Eyüp - Fatih - Gaziosmanpaşa - Güngören - Kağıthane - Küçükçekmece - Sarıyer - Silivri - Sultangazi - Şişli - Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

 

Hidrofor Sistemleri

Tüm markalarda hidrofor sistemleriniz, pompa sistemleriniz ve depolarınızın bakım ve onarım işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.

Detaylı Bilgi

Kombi Sistemleri

Tüm markalarda kombi sistemleriniz, bağlantı ekipmanları, ısıtma petekleri ve kazanlarının bakım ve onarım işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.

Detaylı Bilgi

Klima Sistemleri

Tüm markalarda klima sistemleriniz, iç ve dış ünitelerinin bakım ve onarım işlemlerini garantili olarak yapıyoruz...

Detaylı Bilgi